fbpx
bcf605a13d750554b9caf5c2e7eb17d5 signage material e1571952095479

Litery podświetlane — czy warto?

Litery podświetlane to jedna z najbardziej modnych obecnie form reklamy, a jednocześnie świetny sposób na udekorowanie własnego mieszkania. Są chętnie wykorzystywane przez ekspertów pracujących w wielu różnych branżach, zarówno w celach reklamowych, jak i informacyjnych czy aranżacyjnych. Dowiedz się więcej na temat liter 3D i sprawdź, dlaczego warto się na nie zdecydować!

Litery LED — zamiast tradycyjnego kasetonu

Kasetony reklamowe to tradycyjne rozwiązanie, które z pewnością posiada wiele zalet — jest ekonomiczne, trwałe i uniwersalne. Warto jednak poznać ciekawą alternatywę w postaci liter 3D, które okazują się równie atrakcyjne cenowo.

Szeroki wybór liter reklamowych znajdziesz w ofercie naszej agencji Optima 3D. Wyróżnia je wysoka jakość wykonania — precyzyjne cięcie, dokładne malowanie, wykorzystanie wytrzymałych surowców. Możesz wybrać litery z różnymi frontami np. z plexi, dibondu lub drewna, o wielu wymiarach (nawet do 2 m!) i w bogatej gamie kolorystycznej. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Litery LED to dodatkowo perfekcyjna widoczność o każdej porze dnia i nocy, dlatego to rozwiązanie jeszcze skuteczniej przyciąga wzrok klientów. Wykonanie z wytrzymałych i odpornych na zniszczenia oraz niekorzystne warunki atmosferyczne materiałów, w połączeniu z atrakcyjnym efektem wizualnym i przystępną ceną, powodują, że z pewnością warto postawić na tę formę reklamy.

Modne litery świetlne na eventy

Litery świetlne to nie tylko ciekawa alternatywa dla tradycyjnego kasetonu i sposób na czytelne oznakowanie siedziby firmy, wejścia do sklepu lub punktu usługowego. To również ozdoba sama w sobie i dobra metoda na wyczarowanie magicznej atmosfery.

Nic dziwnego, że z chęcią korzystają z niej osoby działające w branży eventowej. Przy organizacji różnego rodzaju imprez litery świetlne sprawdzają się doskonale! W tym przypadku sięga się najczęściej po stojące, mające nawet do dwóch metrów wysokości litery. Można komponować z nich napisy lub postawić na pojedyncze symbole. Okazują się one nieocenione na weselach i różnych imprezach, konferencjach i bankietach, a także na koncertach czy miejskich wydarzeniach.

Duże litery świetlne wykonywane są z materiałów zapewniających lekkość, a jednocześnie stabilność. Wyróżniają się też one dużą trwałością i są odporne na deszcz, śnieg, wiatr czy promienie UV.

Napis ledowy — sprytny sposób na udekorowanie siedziby firmy

Napis ledowy to nowoczesna, ekonomiczna i energooszczędna wersja neonu. Chociaż najczęściej mamy z nim do czynienia w przypadku reklamy zewnętrznej, warto pamiętać, że sprawdzi się też doskonale jako dekoracja wnętrza. Takie rozwiązanie znajdziesz w siedzibach dużych korporacji, ale też w niewielkich rodzinnych firmach.

Świecące napisy na ścianę mogą stanowić świetny element realizacji strategii wizualnej firmy. Podświetlone logo, nazwa firmy bądź hasło reklamowe wyglądać będą atrakcyjnie, a jednocześnie przyczynią się do budowania wizerunku marki. Można umieścić je przy recepcji, w hallu głównym, korytarzu czy sali konferencyjnej — możliwości jest wiele! Z pewnością stanowić będą atrakcyjny element dekoracyjny, jednocześnie sprzyjając spójności wizerunku.

Podświetlany napis do Twojego mieszkania

Na zakup podświetlanych liter decydują się często osoby prywatne oraz osoby zajmujące się dekoracją wnętrz. Okazują się one świetną, oryginalną i niezwykle modną ozdobą różnych przestrzeni, przyjemnie rozświetlając pomieszczenie i nadając mu niepowtarzalny charakter.

Podświetlane litery do pokoju sprawdzą się doskonale w mieszkaniach urządzonych w różnych stylach. Możliwość doboru niemal dowolnej czcionki, wielkości, koloru i rodzaju wykończenia pozwala bez problemu znaleźć opcję optymalną dla konkretnego celu. Dodatkowym plusem jest możliwość skomponowania własnej propozycji. Możesz zdecydować się na pojedyncze, przypadkowe litery — idealne do mieszkania awangardowego, intrygujące gości. Inną opcją jest spersonalizowanie mieszkania poprzez zamieszczenia w nim napisów np. w formie imion domowników czy ważnych dla nich cytatów. Do wyboru masz też gotowe cytaty, przysłowia oraz pojedyncze słowa – wybierz te, które najlepiej wyrażają Ciebie i Twoich bliskich!

Litery zamieścić możesz niemal w dowolnym miejscu. Większość osób decyduje się na umieszczenie podświetlanego napisu na ścianie, nic nie stoi jednak na przeszkodzie, by litery w wersji stojącej ustawić na parapecie czy nawet na podłodze. Wszystko zależy od Twojego projektu, a tym samym od wymiarów i charakteru napisu. Litery podświetlane to modny, łatwy w montażu i atrakcyjny element dekoracyjny — warto wypróbować go we własnym mieszkaniu!