fbpx

Naklejki na szybę

Do wyboru oferujemy następujące folie okienne:
– Folia OWV (dziurkowana) – Folie stosowane są głównie na witrynach sklepowych oraz w samochodach. Cechą charakterystyczną folii okiennych jest ich działanie, które można przyrównać do lustra weneckiego. Osoby oglądające zewnętrzną część folii okiennej, widzą wyłącznie nadruk, natomiast osoby od strony wewnętrznej, mogą dostrzec to, co znajduje się po drugiej stronie folii okiennej. Dodatkowo folie okienne wpuszczają światło do wewnątrz. Wcześniej wymienione cechy są możliwe do osiągnięcia dzięki setkom niewielkich okrągłych otworów, które znajdują się w wewnętrznej stronie folii okiennej. Folie okienne są popularnym nośnikiem reklamy w komunikacji miejskiej, która stosuje ten format reklamy, ponieważ umożliwia ona rozglądanie się.

– Folia monomeryczna – Folia również używana do witryn, która zakrywa całkowicie widoczność na szybie, ogranicza również wpadające światło. Klient widząc reklamę od zewnątrz nie widzi co znajduje się w pomieszczeniu. Od wewnątrz szyba jest w kolorze białym. Folia klejona jest od zewnątrz i jest odporna na warunki zewnętrzne. Drukowanie na folii monomerycznej odbywa się w technologii solwentu. Do Twojej dyspozycji są folie w wersji mat oraz połysk. Aby dodatkowo zabezpieczyć wydruk na folii, polecamy opcję laminowania.

– Folia szroniona – Stosowana na szyby dla uzyskania efektu oszronienia lub nadania efektu piaskowania. Stosowana w szczególności do dekoracji witryn i przeszklonych drzwi. Folia szroniona może być zadrukowana lub wycinana ploterowo. Folia szroniona (mrożona) to specjalny materiał, dzięki któremu uzyskuje się efekt piaskowania szkła podobny do odbicia światła od zmrożonej powierzchni z dużą ilością kryształków lodu.

Najczęściej stosuje się ją do oklejania okien wystawowych, szklanych powierzchni witryn oraz szklanych naczyń. Służy również do informowania pieszych o dużych taflach szklanych np. w obrotowych, szklanych ściankach działowych itp. W nowoczesnych przestrzeniach biurowych, w których stosowane są szklane ściany do oddzielania stanowisk, boksów. Folie pozwalają na wyeliminowanie problemu widoczności ścian i szklanych szyb. Folie szronione służą do tworzenia i urozmaicania wystroju wnętrz. Folie mrożone dają bardzo dużo możliwości dla dekoratorów wnętrz. Na foliach można nadrukować napisy, logotypy, grafiki. Duże możliwości daje również ploterowe wycinanie z folii. Można wycinać drobne wzory w dużych arkuszach folii, ale także tworzyć małe naklejki np. z firmy, graficznym oznaczeniem pomieszczenia. Można stosować motywy firmowe, figury geometryczne, pasy różnej grubości… Stosowanie folii jest dużo tańsze od ozdobnego szkła.

Naklejka ploterowa – stosowana często do wyklejenia godzin otwarcia na witrynie sklepowej i nie tylko . Folie ploterowe to kolorowe folie samoprzylepne przeznaczone do wycinania na ploterze znajdujące zastosowanie w reklamie wizualnej, dekoracji wnętrz, oklejaniu pojazdów, stoisk targowych, namiotów, banerów reklamowych etc. Folie ploterowe pozwalają uzyskać dowolne kształty nie zaklejając całej witryny folią. Ta forma reklamy jest bardzo odporna na warunki atmosferyczne. Posiadamy kilka rodzajów takich folii dopasowując dany rodzaj do zamawianej reklamy.