fbpx

Agencja reklamowa Nowy Sącz

Jesteśmy doświadczoną, prężnie rozwijającą się agencją reklamową działającą w obszarze identyfikacji, reklamy zewnętrznej i reklamy świetlnej oraz druku wielkoformatowego. Tworzymy zgrany zespół kreatywnych specjalistów, którym świat reklamy zapewnia ciągły rozwój i daje możliwość realizacji pozazawodowych pasji. Oprócz inwestycji w harmonijny rozwój firmy i jej pracowników, dbamy o jak najlepszą dywersyfikację działalności i optymalne dostosowanie oferty do potrzeb zarówno ogólnopolskiego, jak i lokalnego rynku. Mamy misję, aby reklama była nie tylko funkcjonalna, nowoczesna i estetyczna, ale również szeroko dostępna. Oferujemy profesjonalne wsparcie i doradztwo zarówno przed, jak i po realizacji każdego zlecenia.

Co nas wyróżnia?

Poza szerokością oferty wyróżnia nas 20-letnie doświadczenie, prawdziwa pasja oraz dbałość o jak najwyższą jakość każdej usługi i realizowanego zamówienia. Jesteśmy bezpośrednim producentem i posiadamy własne, nowoczesne zaplecze maszynowe, dzięki czemu optymalizujemy koszty, zachowujemy niezmienną jakość produkcji i możemy zagwarantować przystępne, konkurencyjne ceny.

Każdego klienta traktujemy indywidualnie – doradzamy i proponujemy najkorzystniejsze rozwiązanie. Zapewniamy szybką wycenę i sprawną realizację zlecenia zgodnie ze wszystkimi oczekiwaniami klienta. Zapewniamy przyjazną atmosferę, elastyczność i otwartą, dobrą komunikację oraz szybką realizację i terminowość.

Naszą zaletą i silnym wyróżnikiem jest również profil działalności – nasza firma to agencja reklamowa i drukarnia zorganizowana w ramach jednej, dobrze zarządzanej struktury.

Zakres działalności w Nowym Sączu

Świadczymy usługi na terenie Polski i Europy, dbając jednocześnie o wsparcie i realizację potrzeb lokalnego rynku. Dlatego rozwijamy naszą działalność również na terenie Nowego Sącza i okolic. Kompleksowa oferta Agencji zawiera następujące usługi:

Wydruki wielkoformatowe
Druk solwentowy banerów reklamowych, folii, plakatów, billboardów i fototapet.
Druk UV
Najwyższa jakość druku, poddruk biały oraz lakierowanie.
Druk cyfrowy
Wysoka jakość wydruku wizytówek, ulotek, broszur, naklejek i innych materiałów graficznych.
Laminowanie wielkoformatowe
Wzmocnienie i zabezpieczenie wydruków laminatem odpornym na promieniowanie UV.
Projekty graficzne
Kreatywne projekty graficzne na każdy rodzaj reklamy wewnętrznej i zewnętrznej.
Strony www
W pełni responsywne i profesjonalnie zaprojektowane sklepy i strony internetowe.
Montaż reklam
Profesjonalny montaż reklam wielkoformatowych oraz logotypów styropianowych na elewacjach budynków, rusztowaniach i konstrukcjach reklamowych.
Nadruk na odzieży
Wysokiej jakości nadruki za pomocą prasy termotransferowej.
Oklejanie samochodów
Projekt i precyzyjne oklejenie samochodu najwyższej jakości folią.
Nagrywanie dronem
Koncepcja, profesjonalne nagranie i montaż filmu reklamowego.
Frezowanie
Frezowanie dowolnych materiałów na stole roboczym o wymiarach 200 x 300 cm.
Cięcie folii
Cięcie folii kolorowych oraz wycinanie naklejek po obrysie.
Cięcie laserem
Cięcie plexi, drewna oraz cienkich materiałów laserem o wysokiej mocy.
Gięcie plexi
Precyzyjne gięcie plexi o różnej grubości pod różnymi kątami.
Gięcie taśmy alu
Zautomatyzowane wyginanie przy produkcji liter przestrzennych, logotypów, znaków i symboli oraz kasetonów o nietypowym kształcie.
Grawerowanie
Precyzyjny grawer na drewnie, plexi, laminatach i innych materiałach reklamowych.
Cięcie styroduru
Wycinanie liter oraz przeróżnych kształtów o zróżnicowanej wielkości i grubości za pomocą plotera termicznego.
Szycie materiałów textil
Precyzyjne szycie uszczelek do wydruków materiałowych, np. kasetonów textil.
Malowanie natryskowe
Profesjonalne malowanie kasetonów, liter oraz pozostałych elementów reklamy zewnętrznej.
Spawanie konstrukcji
Trwałe spawanie konstrukcji głównej nośników reklamowych.

Wydruki wielkoformatowe z naszej drukarni są naprawdę wielkiego formatu, ponadto oferujemy możliwość druku na zróżnicowanych nośnikach, m.in. winylu, metalu i plexi.

Usługi dodatkowe

W naszej ofercie mamy również dodatkowe usługi specjalne:

 • cięcie piłą skośną profili alu oraz innych materiałów,
 • zszywanie,
 • bigowanie,
 • złocenie wydruków papierowych,
 • lakierowanie wydruków.

Kompleksowe wsparcie reklamy – niezbędne produkty i akcesoria

W ofercie naszej agencji reklamowej posiadamy wszystko, co służy szeroko pojmowanej reklamie – od niezbędnych akcesoriów, przez reklamę świetlną, po materiały POS. Wszystkie produkty, a mamy ich ponad 200, podzieliliśmy na następujące kategorie:

 • kasetony LED (kasetony XXL, slim, textil, aluminium, dibond),
 • wielki format (naklejki, tablice, folie samochodowe, folie okienne, banery reklamowe),
 • poligrafia (plakaty, teczki, kalendarze, ulotki, wizytówki),
 • nadruki (druk UV na szkle, świąteczne prezenty, breloki, gadżety, odzież firmowa),
 • litery 3D (plexi, styrodur + lustro, styrodur + plexi, styrodur, litery XXL),
 • litery podświetlane (litery LED – alu rapid, efekt echo, płaskie lico, ledony, neony LED),
 • pylony LED (pylony LED – slim, gładki bok, łukowe, rondo, dibond),
 • materiały POS (roll-up, ścianki reklamowe, ramki OWZ, ekspozytory, stoiska targowe),
 • pozostałe (strony www, oklejanie aut, magnesy na auto, flagi reklamowe, pieczątki).

W nowej rzeczywistości produkujemy również osłony antywirusowe – wykonane z wysokiej jakości bezbarwnej plexi i zaprojektowane tak, aby zapewniały maksymalną ochronę osobom obsługującym klientów.

Oferujemy również możliwość zamówienia spersonalizowanych gadżetów reklamowych: m.in. breloków, kubków, pendrive’ów, smyczy i długopisów. Gadżet z logo i hasłem to najpopularniejsza firmowa wizytówka i idealny pomysł na promocję firmy wśród jej potencjalnych klientów. Użyteczne, estetyczne gadżety stanowią również skuteczny i tani sposób na wsparcie realizowanej kampanii reklamowej.

Nasze doświadczenie i nowoczesny park maszynowy umożliwiają realizację praktycznie każdego, nawet najbardziej szalonego pomysłu, dlatego zajmujemy się również wykonaniem i montażem produktów niestandardowych – wg pomysłu klienta. Ogranicza nas tylko jego wyobraźnia.

Jakość i gwarancje

Koncentrujemy się na najwyższej jakości świadczonych usług i profesjonalnej realizacji każdego zlecenia, dlatego zapewniamy gwarancje na następujące produkty:

Litery przestrzenne i kasetony LED (znane również jako szyldy LED)
Konstrukcja liter przestrzennych i szyldów LED objęta jest 3-letnią gwarancją. Gwarancja nie obejmuje oświetlenia i zasilaczy, które objęte są krótszą, 24-miesięczną gwarancją.
Litery styrodurowe 3D
Litery styrodurowe malowane objęte są 2-letnią gwarancją. Litery styrodurowe niemalowane posiadają 12 miesięcy gwarancji, a litery styrodurowe + plexi – 2-letnią gwarancję.

Dostarczanie i odbiór zamówień w Nowym Sączu

Wszystkie zamówienia i wyprodukowane elementy dostarczamy, korzystając z usług firm kurierskich i spedycyjnych. Możliwy jest również odbiór osobisty w siedzibie naszej firmy – prosimy o telefon, umówimy się w dogodnym terminie.

Zamówione produkty pakujemy pod czujnym okiem kamery, jednak może zdarzyć się tak, że mimo braku widocznych uszkodzeń z zewnątrz, paczka może posiadać uszkodzenia wewnętrzne. Dlatego przy odbiorze zamówienia prosimy sprawdzić przesyłkę w obecności kuriera. W przypadku jakichkolwiek szkód należy spisać razem z kurierem protokół uszkodzeń.

Szczegółową procedurę odbioru paczki i jej ewentualnej reklamacji znajdą Państwo pod adresem https://www.optima3d.pl/odbior-zamowienia/.

Zapraszamy do kontaktu i wspólnych realizacji.