fbpx

Oklejanie samochodów

oklejanie aut

Znakowanie pojazdów to świetny i opłacalny sposób, aby codziennie wywierać ogromny wpływ na tysiące potencjalnych klientów. Z tego powodu, projektując grafikę pojazdów, nie dążymy tylko do poprawy wyglądu samochodu, furgonetki lub ciężarówki. Staramy się wykorzystywać ten pojazd jako kanał medialny, który może wysłać jasny komunikat do określonej grupy docelowej.

Od projektu do instalacji:
Po omówieniu z klientem celów i marki USP, zaczynamy opracowywać koncepcje. Nasze wewnętrzne zespoły projektowe, produkcyjne i instalacyjne współpracują ze sobą, aby zapewnić, że wszystkie procesy przebiegają sprawnie, bez względu na to, czy projekt to samochód jednej marki, czy flota dużej firmy.
Znakowanie pojazdu może mieć formę pełnego owinięcia pojazdu, owinięcia na pół lub grafiki pojazdu. Wybór marki zależy od strategii marketingowej firmy, budżetu i rodzaju potencjalnych klientów, do których chcesz dotrzeć, oraz oczywiście od charakteru Twojej floty. Możemy Ci pomóc w prawie wszystkim: od projektowania opakowań do samochodów dostawczych po tworzenie naklejek samochodowych i znaków drogowych, istnieje szansa, że pomogliśmy komuś w podobnej sytuacji.

Folia reklamowa lub folia do pojazdów jest znana jako praktyka marketingowa polegająca na całkowitym lub częściowym przykryciu (zawinięciu) pojazdu w materiał winylowy, który może być wykorzystywany do zmiany koloru, reklamy lub niestandardowych przesyłek reklamowych. Rezultatem tego procesu jest zasadniczo mobilny billboard. Reklama opakowaniowa może być osiągnięta poprzez malowanie zewnętrznej powierzchni pojazdu, ale coraz bardziej powszechną praktyką w XXI wieku jest stosowanie dużych arkuszy winylowych jako „kalkomanie”. Płyty winylowe można później relatywnie łatwo usunąć, drastycznie obniżając koszty związane ze zmianą reklam. Podczas gdy pojazdy o dużych, płaskich powierzchniach (takie jak autobusy i lekkie wagony kolejowe) są często używane, samochody mogą również służyć jako hosty dla reklamy wrap, mimo że składają się z bardziej zakrzywionych powierzchni. Reklama wrap jest również stosowana w branży magazynowej i wydawniczej.

Pełne oklejanie pojazdu:
Folia winylowa całkowicie pokrywa twój samochód specjalnym materiałem winylowym specjalizującym się w klejach. Materiał, z którego wykonana jest folia, pozwala na zginanie i kształtowanie na zakrętach i konturach pojazdu, a także ma super mocny klej, który objęty jest 7-letnią gwarancją.
Klej winylowy występuje w szerokiej gamie kolorów lub może być drukowany cyfrowo. Po wydrukowaniu go cyfrowo jest on laminowany, aby chronić przed skrobaniem i blaknięciem z powodu elementów. Lakier jest całkowicie chroniony, a materiał można później usunąć bez uszkodzenia farby.

Oklejanie pojazdu w połowie / grafika pojazdu:
Połowa owinięcia różni się od pełnego owinięcia tym, że jak sama nazwa wskazuje, obejmuje tylko połowę pojazdu. Projektanci używają koloru pojazdu, aby dopasować się do rodzaju efektu, jaki chcesz wywrzeć. Połowa owinięcia jest dobrym rozwiązaniem, jeśli budżet jest ograniczony, ponieważ wpływ jest nadal bardzo silny, a zwrot z inwestycji może czasami być lepszy niż przy pełnym owinięciu.

Nasza agencja nie okleja jedynie pojazdów prywatnych/ firmowych, zajmuje się również oklejaniem pojazdów użyteczności publicznej, najczęściej robione jest to na szybach. Proces naklejania jest bardzo żmudny i dokładny dlatego do tej usługi wykorzystujemy doświadczonych pracowników.