fbpx

Druk wielkoformatowy

druk wielkoformatowy optimaprint

Jeśli chcemy zostać zauważeni przez naszych potencjalnych klientów, a następnie klasyfikowani jako rozpoznawalna na rynku marka, musimy czasem postawić na rozmiar. Stąd pojawiła się potrzeba wielkogabarytowych reklam, które widać już z daleka, nawet w trudnych warunkach pogodowych czy podczas przemieszczania się samochodem lub pociągiem.

Daj się zauważyć dzięki wydrukom wielkoformatowym!

Wydruki wielkoformatowe zwiększają prawdopodobieństwo, że reklama zostanie dostrzeżona reklamy. Jeśli w dodatku będą miały wystarczająco jaskrawą kolorystykę, z pewnością przykują uwagę wielu potencjalnych konsumentów. Wydruk wielkoformatowy jest możliwy tylko przy użyciu specjalistycznego sprzętu. W Optimaprint dysponujemy nowoczesnym parkiem maszynowym – drukarkami, w których przygotujemy wysokiej jakości realizacje.

Zalety wydruków wielkoformatowych

Wydruki wielkoformatowe mają całkiem sporo zalet, w tym także możliwość drukowania na rozmaitych nośnikach, tj. twardy winyl, metale, tworzywo pleksi, a także wiele innych. W tym celu można użyć zarówno atramentu błyszczącego, jak i półbłyszczącego – w zależności od indywidualnych potrzeb.

Oczywiście podobnie jest z paletą możliwych kolorów – ogranicza nas wyłącznie wyobraźnia.

Rodzaje drukarek wielkoformatowych

Istnieje wiele rodzajów drukarek przeznaczonych do wydruków wielkoformatowych. W zależności od procesu wykonywania wydruku, dzielimy je na wodne, rozpuszczalnikowe czy te określane mianem UV (od promieni ultrafioletowych). Każda z nich najlepiej sprawdza się w swojej określonej dziedzinie wielkoformatowego wydruku. Szeroka gama możliwości, jaką daje nam tego typu druk wielkoformatowy, pozwala uzyskać znakomite efekty.

Przyjmujemy zlecenia nie tylko na terenie całej Polski, ale również zagranicą, na terenie całej Europy. Zachęcamy zatem do bezpośredniego kontaktu z nami – z przyjemnością odpowiemy na wszelkie pytania i wyjaśnimy wątpliwości, a następnie możliwie szybko i sprawnie wycenimy Twoje zamówienie, nawet w ciągu zaledwie piętnastu minut! Serdecznie zapraszamy!