fbpx

Montaż reklam

montaż optimaprint

Montujemy reklamy wielkoformatowe oraz loga styropianowe na elewacjach budynków, rusztowaniach, konstrukcjach reklamowych, płotach itp. Nasza ekipa monterów wykonuje wizję lokalną i przygotowuje plan pracy nad montażem. Wskazujemy propozycje najlepszego sposobu na przymocowanie reklamy na wskazanym przez Klienta miejscu.

Reklama wielkoformatowa to niestandardowy typ reklamy zewnętrznej, jej powierzchnia często przekracza 100 m2. Wykonujemy ją z najlepszych dostępnych na rynku materiałów. Może być to siatka Mesh, baner, bądź materiały przepuszczające i nieprzepuszczające światła – tak zwane backlighty i frontlighty. Nasza firma zawiesi je w każdym wyznaczonym przez klienta miejscu. Może to być na elewacjach budynków, rusztowaniach i innych specjalnie przeznaczonych do tego celu konstrukcjach. Korzystamy z podnośników koszowych, surowo przestrzegając zachowanie norm BHP. Każdy z naszych pracowników ma odpowiednie uprawnienia, a maszyny na których pracujemy regularnie poddawane są przeglądom.

Powierzając swój pomysł w nasze ręce, dajemy gwarancje najwyższej jakości usług. Od początku współpracy macie Państwo dostęp do dokumentacji projektowej. Uwzględnimy również wszystkie sugestie oraz doradzimy najkorzystniejsze rozwiązania.

W naszej agencji proces powstawania reklamy wielkoformatowej składa się z:
1.) Opracowania koncepcji
2.) Rozpoznawania lokalizacji
3.) Oceny terenu
4.) Projektowania
5.) Wykonania
6.) Integracji technologicznej
7.) Marki
8.) Zabezpieczenia pozwoleń od właścicieli miast lub nieruchomości
9.) Transportu
10.) Ubezpieczenia
11.) Instalacji
12.) Usuwania i przywracania do stanu pierwotnego