fbpx

Druk UV

druk uv optimaprint

W pierwszej chwili druk UV może kojarzyć się nam z promieniowaniem ultrafioletowym – i słusznie, ponieważ w rzeczywistości wydruk zostaje naświetlany właśnie takim światłem. Dzięki temu, w pewnym sensie utwardza się, a więc pozostaje trwały. Dlatego reklamy, które wyprodukowano za pomocą tego typu technologii są odporne na działanie niekorzystnych warunków pogodowych.

Ponadto w naszej drukarni, korzystając z nowoczesnych maszyn oraz wyjątkowo zaawansowanych rozwiązań technologicznych, zajmujemy się profesjonalnym drukiem UV płaskim, co w praktyce oznacza, że możemy wykonywać nadruki na różnego typu dowolnych materiałach, pod warunkiem, że mają płaską budowę. W rezultacie na powierzchni takich materiałów pozostaje cienka warstwa kolorowego plastiku, co zbliża działanie naszej drukarki do działania popularnej drukarki atramentowej.

Dużym atutem druku UV jest to, że podczas drukowania, nie wydzielają się żadne szkodliwe substancje czy zapachy, jak w przypadku drukarek atramentowych. Dzięki temu można drukować również w zamkniętych pomieszczeniach, nie martwiąc się o własne zdrowie.

Jakie materiały nadają się do płaskiego druku UV?

Materiały o płaskiej budowie to właśnie te materiały, które intuicyjnie z pewnością każdy z nas by zakwalifikował do tej grupy. Tak więc w ramach naszej szerokiej oferty płaskich druków UV drukujemy na: szkle, tworzywie pleksi, płytach typu dibond, styrodurze, styropianie premium, folii czy wielu innych.

Co mogę wydrukować?

Skoro wiadomo już na czym możemy wykonywać druki UV, warto też uściślić co właściwie można wydrukować na wyżej wymienionych przykładowych materiałach. Otóż oferujemy możliwość skorzystania z naszej bogatej bazy grafik oraz fotografii lub można również nadesłać nam własną grafikę, którą następnie naniesiemy na dowolnie wybrany przez klienta płaski materiał.

W ramach naszych usług proponujemy również wykonywanie spersonalizowanych obrazów i fototapet na wymiar – staramy się maksymalnie dostosowywać do indywidualnych potrzeb i upodobań naszych klientów oraz specyfiki wystroju danego pomieszczenia. Niezależnie od tego, czy zamierzasz odnowić wnętrze swojego biura, sklepu, lokalu czy mieszkania, gwarantujemy, że otrzymasz starannie wykonany produkt wysokiej jakości w możliwie krótkim czasie.

Szybki czas realizacji projektu

Zaawansowana technologia druku UV umożliwia nam stosunkowo łatwą, a więc i szybką realizację zamówienia. Dzięki temu po dość niedługim okresie oczekiwania, można cieszyć się oryginalną wymarzoną dekoracją swojego domu lub biura. Nasze różnorodne rozwiązania pasują do niemal każdego pomieszczenia. Gwarantujemy, że nasze niepozorne, aczkolwiek znaczące elementy wystroju, odmienią każde wnętrze nie do poznania i przydadzą mu niepowtarzalnego charakteru.

Przypominamy, że realizujemy zlecenia nie tylko na terenie całej Polski – od Nowego Sącza po sąsiedzku przez nie tak daleki Kraków aż po stołeczną Warszawę – ale również zagranicą, na terenie całej Europy. Zachęcamy zatem do bezpośredniego kontaktu – z przyjemnością odpowiemy na wszelkie ewentualne pytania czy wątpliwości, a następnie wycenimy Twoje zamówienie, być może nawet w ciągu zaledwie piętnastu minut! Serdecznie zapraszamy!