fbpx
litery xxl

Wielkogabarytowe litery 3D

Wielkogabarytowe litery 3D to nowoczesne rozwiązanie, cieszące się coraz większą popularnością w branży reklamowej, a także wśród firm związanych z organizacją różnego rodzaju wydarzeń czy dekoracją wnętrz. Stojące litery ze styroduru czy napisy 3D na ścianę są doskonałym sposobem na uatrakcyjnienie eventu, zwiększenie widoczności reklamy czy zaaranżowanie przestrzeni sklepowej. Dowiedz się więcej na ich temat!

Jak powstają litery ze styroduru i jakie są ich rodzaje?

Litery trójwymiarowe to stosunkowo nowa forma reklamy, na szeroką skalę funkcjonująca dopiero od jakiegoś czasu i zdobywająca obecnie ogromną popularność. Tego typu litery powstają z lekkiego, a jednocześnie zapewniającego stabilność i odporność na warunki zewnętrzne materiału, jakim jest styrodur, mający postać zbitej pianki.

Starannie wycięte ze styroduru litery malowane są na różne kolory. W naszej agencji reklamowej Optima 3D stosujemy malowanie pistoletem, przy użyciu najwyższej jakości farb, co gwarantuje staranne i trwałe pokrycie liter. Oferujemy też kilka różnych rodzajów frontów do wyboru — możesz zdecydować się na drewno, pleksi lub dibond.

Litery ze styroduru mogą mieć bardzo zróżnicowane wymiary. Te wielkogabarytowe osiągają wysokość nawet do 2 metrów i szerokość do pół metra. Istnieje możliwość wybrania niemal dowolnego rodzaju czcionki.

Szyldy 3D — atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnej reklamy zewnętrznej

Dzięki literom trójwymiarowym możesz stworzyć fantastyczną alternatywę dla tradycyjnej reklamy zewnętrznej w postaci klasycznych szyldów czy kasetonów. Szyldy i kasetony 3D z pewnością skuteczniej przyciągną uwagę klienta, będą bardziej widoczne i bardziej atrakcyjne wizualnie.

Zadaniem szyldu czy kasetonu jest poinformowanie odbiorców o tym, gdzie znajduje się Twój sklep, punkt usługowy czy siedziba firmy. Taka forma reklamy zewnętrznej ma też zachęcić do wejścia do środka i dokonania zakupu czy skorzystania z oferowanych usług. Szyldy 3D wykonane za pomocą trójwymiarowych liter skutecznie pomogą w budowaniu strategii wizualnej i tożsamości marki, nie pozostając bez wpływu na sukces Twojej firmy.

Litery ze styroduru na różnego rodzaju eventy

Wielkogabarytowe litery 3D to elementy dekoracyjne, bez których trudno wyobrazić sobie różnego rodzaju eventy organizowane w nowoczesnym stylu. Napisy tworzone z wolnostojących, dużych, trójwymiarowych liter weszły już do kanonu wystroju domów weselnych, ale równie dobrze sprawdzają się na salach konferencyjnych, w placówkach edukacyjnych czy podczas koncertów.

Wielkogabarytowe litery są lekkie i jednocześnie stabilne, przez co bezpieczne dla gości. Doskonałym wyborem będą litery podświetlane, perfekcyjnie widoczne nawet po zmroku i świetnie prezentujące się na zdjęciach. Takie litery występować mogą w formie wolnostojącej lub do zamocowania na ścianie. Możesz ustawić je zarówno wewnątrz budynku, w którym odbywa się wydarzenie, jak i na zewnątrz np. w ogrodzie czy na podwórzu.

Litery 3D na ścianę, czyli nowoczesna dekoracja wnętrz

Litery na ścianę 3D to także nowoczesny i popularny trend w dekoracji wnętrz. Za ich pomocą ozdobić możesz różne przestrzenie. Sięgają po nie osoby prywatne, pragnące w oryginalny i atrakcyjny sposób udekorować swoje mieszkanie, jak też osoby odpowiedzialne za aranżację takich przestrzeni jak sklepy, galerie handlowe, wystawy, lokale gastronomiczne, placówki edukacyjne bądź różnego rodzaju instytucje. Wystarczy wybrać litery o wymiarach, kolorach i czcionce dopasowanych do konkretnych okoliczności!