fbpx
kaseton 1

Reklama z oświetleniem LED — skuteczna i widoczna

Różne formy reklamy z oświetleniem typu LED to nowoczesne i wyjątkowo skuteczne rozwiązanie, zapewniające doskonałą widoczność treści o każdej porze dnia i nocy. Trudno o lepszy sposób, by zwrócić uwagę potencjalnych klientów — niezależnie od aktualnych warunków zewnętrznych. Dowiedz się więcej o reklamach świetlnych!

Reklamy świetlne — zadbaj o perfekcyjną widoczność!

Zadaniem kasetonów reklamowych czy innych form reklamy jest przede wszystkim zwrócenie uwagi potencjalnego klienta i zachęcenie go do skorzystania z oferty sprzedażowej czy usługowej. Niektóre kasetony pełnią funkcję głównie informacyjną — mają wskazywać wejście do sklepu, punktu usługowego czy siedziby firmy. W każdym przypadku kluczowa jest widoczność. Jeśli odbiorca nie zauważy reklamy, na pewno z niej nie skorzysta.

Reklamy świetlne to najskuteczniejsze rozwiązanie, gwarantujące pełną widoczność o każdej porze dnia i nocy. Dzięki nim nie musisz się obawiać, że w nocy, o świcie czy przy słabej pogodzie Twoja reklama będzie trudna do zauważenia. Podświetlane reklamy spełniać będą swoje zadanie nawet przy dużej mgle lub zachmurzeniu, pozostaną też bardziej atrakcyjne dla odbiorców niż „zwykłe” reklamy.

Dzięki zastosowaniu nowoczesnej technologii LED nie musisz martwić się o wysokie koszty związane ze zużyciem energii. Rozwiązanie to jest energooszczędne i przyjazne dla środowiska. Co więcej, możesz zdecydować się na reklamę z mechanizmem sterującym — podświetlenie może włączać się i wyłączać automatycznie, o ustalonych godzinach lub przy ustalonych warunkach zewnętrznych.

Reklama LED — kasetony z podświetleniem

Jedną z najpopularniejszych form reklamy z wykorzystaniem oświetlenia typu LED jest kaseton reklamowy z podświetleniem. Taka reklama LED to uniwersalna opcja, stosowana przez firmy działające w wielu różnych branżach.

Tradycyjny kaseton, wyposażony dodatkowo w podświetlenie, zyskuje kolejne funkcje i staje się znacznie lepiej widoczny. W ten sposób możesz oznaczyć wejście do sklepu, punktu usługowego, siedziby firmy itp. Kasetony reklamowe są przystępne cenowo, dlatego decyduje się na nie szerokie grono klientów. Jednocześnie pozostają rozwiązaniem trwałym i bardzo skutecznym.

Napis ledowy — skuteczne rozwiązanie na wiele okazji

Wyjątkowo ciekawą i cieszącą się rosnącą popularnością opcją jest napis ledowy. Są to po prostu litery trójwymiarowe, wykonywane z różnego rodzaju wytrzymałych i odpornych na warunki zewnętrzne materiałów. Po dodatkowym podświetleniu stają się nie tylko niezwykle atrakcyjne wizualnie, ale też zawsze świetnie widoczne.

Wysoki poziom estetyki w połączeniu z perfekcyjną widocznością sprawiają, że napisy ledowe sprawdzają się doskonale w przypadku firm z branży eventowej, reklamowej, związanej ze sztuką czy wystrojem wnętrz. Pomagają też budować prestiż, spójną strategię wizualną i rozpoznawalność marki.

Nowoczesne oświetlenie LED zewnętrzne i kasetony 3d

Tak zwane kasetony 3d to ciekawe rozwiązanie, łączące formę tradycyjnego kasetonu z literami 3D. Dodatkowe podświetlenie takiego trójwymiarowego kasetonu pozwala uzyskać dobrą widoczność i uatrakcyjnić reklamę. Literami 3d może być napisana nazwa firmy, co znacząco zwiększy estetykę całego projektu i jego oryginalność.