fbpx
xbox logo

Litery przestrzenne — rodzaje i zastosowanie w branży reklamowej

Litery przestrzenne to nowoczesne rozwiązanie i ciekawa alternatywa dla tradycyjnych metod reklamowych. Ich zastosowanie pozwoli Twojej firmie wyróżnić się na tle innych, skutecznie przyciągnąć uwagę klientów i budować strategię wizualną marki. Dowiedz się więcej na temat modnych liter 3D!

Litery reklamowe — na czym polega to rozwiązanie?

Nowoczesne litery reklamowe to wyjątkowo modne rozwiązanie, wyróżniające się skutecznością i wieloma walorami praktycznymi. Wycinane z wytrzymałych, a jednocześnie lekkich materiałów litery to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych kasetonów reklamowych — trójwymiarowe logo czy nazwa firmy skutecznie przyciągają wzrok odbiorcy i aktywnie budują tożsamość wizualną Twojej marki.

W naszej agencji reklamowej Optima 3D oferujemy profesjonalnie wykonane litery trójwymiarowe ze styroduru, malowane wysokiej jakości farbami, z frontami z drewna, pleksi czy dibondu. Mamy dla Ciebie litery przestrzenne w wielu wymiarach, o zróżnicowanej grubości i niemal dowolnym kształcie.

Logo przestrzenne — widoczność i prestiż

Logo przestrzenne lub nazwa firmy w 3D to całkiem nowy wymiar reklamy! W porównaniu z jej tradycyjną formą gwarantuje większą widoczność i sprzyja budowaniu wizerunku marki nowoczesnej, atrakcyjnej wizualnie i prestiżowej.

Litery trójwymiarowe mogą być umieszczone bezpośrednio na elewacji czy ścianie wewnątrz budynku. Można też zamontować je na kasetonie, łącząc w ten sposób dwa popularne w świecie reklamy rozwiązania.

Szczególnie atrakcyjną formą reklamy są litery przestrzenne podświetlane, które pozostają widoczne niezależnie od pory dnia i nocy. Warto pamiętać, że możliwość zastosowania nowoczesnych rozwiązań i mechanizmów sterujących pozwala włączać i wyłączać podświetlenie w sposób automatyczny o określonych porach, dzięki czemu opcja ta jest ekonomiczna i energooszczędna.

Litery przestrzenne podświetlane w branży eventowej

Litery 3D, w tym szczególnie litery podświetlane, doskonale sprawdzają się w branży eventowej. Chcesz zorganizować wesele, koncert czy ważną konferencję? Litery trójwymiarowe cieszą się ogromną popularnością i na pewno zrobią wrażenie na gościach! W takiej sytuacji sięga się najczęściej po duże, stojące litery, które tworzyć mogą napisy nawiązujące do tematyki spotkania. Pamiętaj, że takie litery muszą być jednocześnie lekkie i stabilne, a także odporne na niekorzystne działanie czynników zewnętrznych. Możliwość wybierania spośród wielu kolorów i rodzajów wykończenia pozwala znaleźć litery perfekcyjnie dopasowane do okazji.

Dekoracyjne litery 3D w nowoczesnej aranżacji wnętrz

Trójwymiarowe litery, zarówno w wersji stojącej, jak i tej do zawieszenia na ścianie, wykorzystywane są często w aranżacji wnętrz, jako element dekoracyjny. Z powodzeniem sięgnąć po nie mogą osoby aranżujące przestrzeń biurową czy siedzibę firmy, jak i osoby prywatne, szukające ciekawych sposobów na ozdobienie mieszkania. Sprawdzą się też doskonale przy aranżowaniu wystaw sklepowych lub różnego rodzaju instytucji, świetnie prezentują się w przestrzeni miejskiej czy parkach.