fbpx
litery styrodur

Litery przestrzenne jako sposób na dotarcie do klienta

Litery przestrzenne to nowoczesna forma reklamy, ciesząca się rosnącym powodzeniem. Dowiedz się, dlaczego stanowią tak cenną alternatywę dla tradycyjnych rozwiązań.

Litery reklamowe — uniwersalne i czytelne

Nowoczesne litery reklamowe to świetna alternatywa dla tradycyjnych szyldów czy tablic. Wiele firm coraz chętniej zamieszcza je na swojej siedzibie, ponieważ są widoczne z daleka, eleganckie i modne. Do wyboru masz wiele różnych wymiarów, jest też spora dowolność odnośnie miejsca ich zamieszczenia — może być to standardowo ściana, ale też np. dach budynku.

Dobra widoczność i czytelność to podstawa, jeśli chodzi o zdobywanie klientów. Muszą oni przecież znać Twoją markę, wiedzieć, gdzie znajduje się siedziba czy punkt sprzedażowy lub usługowy.

Agencja reklamowa Optima 3D przygotuje dla Ciebie wysokiej jakości litery 3D w wybranych wymiarach, dostępne w szerokiej gamie kolorystycznej i o różnych opcjach wykończenia — sprawdź naszą ofertę!

Atrakcyjne wizualnie logo przestrzenne

Litery przestrzenne z PCV o różnego rodzaju wykończeniu to opcja nie tylko praktyczna, ale też jednocześnie niezwykle atrakcyjna wizualnie. Możliwość dokonania wyboru odnośnie konkretnej czcionki, barwy i warstwy zewnętrznej pozwala na perfekcyjne dopasowanie liter do strategii wizualnej marki.

Szczególnie polecaną opcją są litery przestrzenne podświetlane, dzięki którym klienci nie przeoczą Twojego sklepu, punktu usługowego czy siedziby nawet nocą.

Litery przestrzenne dobre na każdą okazję

Ogromną zaletą liter przestrzennych jest ich uniwersalność. Sprawdzą się niemal w każdej branży i przy każdej okazji, mogą pełnić zarówno funkcję informacyjną, jak i reklamową.

Nie ma wątpliwości, że skutecznie przyciągają wzrok, zwracając uwagę klienta nowoczesną formą. Połączenie wysokiej czytelności z dekoracyjnością i możliwością dopasowania parametrów do strategii wizualnej marki sprawiają, że litery 3D z dnia na dzień zyskują coraz większe grono zwolenników.