fbpx
Litery LED e1571945913107

Litery 3D — nowoczesna reklama świetlna

Litery 3D to atrakcyjna alternatywa dla tradycyjnych szyldów reklamowych. Cieszą się coraz większym powodzeniem wśród klientów specjalizujących się w różnych branżach. Ich trwałość, ciekawa strona wizualna i wpisywanie się w najnowsze trendy to zalety, dla których warto sięgnąć po to nowoczesne rozwiązanie.

Litery ozdobne o różnych parametrach

Litery ozdobne szturmem zdobywają rynek reklamy — trudno dziś o bardziej modne rozwiązanie, zarówno jeśli chodzi o funkcję marketingową, jak i dekoracyjną. Tego typu reklama wykonywana jest z trwałych i stabilnych, a jednocześnie lekkich materiałów. Ponieważ często pełni funkcję reklamy zewnętrznej, musi być odporna na niekorzystne działanie warunków atmosferycznych — śnieg, deszcz, mróz, wiatr czy promieniowanie UV.

W naszej agencji reklamowej Optima 3D przygotujemy dla Ciebie modne litery 3D, wykonane w wyjątkowo precyzyjny sposób i dokładnie pomalowane na wybrany przez klienta kolor lub kolory. Dostępne są różne wymiary (nawet do 2 metrów!) oraz kilka frontów do wyboru: drewniany, z plexi czy z dibondu.

Jakie zalety mają litery ozdobne? Z pewnością wyróżniają się na tle tradycyjnych szyldów, ze względu na swoją trójwymiarową formę. Są świetnie widoczne i można je wyeksponować w interesujący sposób. Szyldy 3D są jeszcze bardziej funkcjonalne, kiedy posiadają podświetlenie, zapewniające im widoczność niezależnie od pory dnia i nocy.

Nie tylko szyldy — podświetlane litery na imprezy

Podświetlane litery sprawdzają się doskonale nie tylko jako nowoczesna wersja szyldu nad sklepem, punktem usługowym czy przy siedzibie firmy. Okazują się nieocenione podczas różnego rodzaju imprez, dlatego chętnie sięgają po nie agencje eventowe.

Niezależnie od tego, jaką imprezę przygotowujesz – wesele, konferencję czy koncert — będą strzałem w dziesiątkę! Duże, stojące litery mogą układać się w dowolne hasła, wyczarowując magiczną atmosferę i stanowiąc świetne tło do zdjęć. Wystarczy wybrać odpowiedni wymiar, pasującą kolorystykę i dopasowane do okoliczności wykończenie.

Napisy na ścianę 3D — idealne w biurze i w domu

Napisy 3D to także perfekcyjny element dekoracyjny, niezwykle modny w nowoczesnych aranżacjach. Są uniwersalne — równie dobrze wpasują się w styl klasyczny lub rustykalny, jak też w styl minimalistyczny i awangardowy. Wystarczy odpowiednio dopasować treść napisu, czcionkę, kolor i wykończenie, by osiągnąć niemal dowolny efekt.

Po napisy na ścianę 3D chętnie sięgają osoby prywatne, poszukujące oryginalnych ozdób do swoich mieszkań. Często korzystają z nich również dekoratorzy wnętrz i osoby tworzące wnętrzarskie katalogi czy zdjęcia reklamowe mieszkań.

Warto pamiętać, że tego rodzaju trójwymiarowe napisy świetnie sprawdzą się także w siedzibie firmy lub po prostu w biurze. Można w ten sposób zaakcentować logo firmy, jej nazwę lub motto, albo po prostu zamieścić na ścianie ważne cytaty motywujące pracowników i kadrę zarządzającą do działania. To prosty i skuteczny sposób na budowanie tożsamości wizualnej marki!