fbpx
3d kształty

Litery 3D i znaki graficzne 3D — idealny sposób na efektywne zwrócenie uwagi

Reklama na budynku to jeden z najbardziej efektywnych sposobów na przykucie uwagi potencjalnego klienta i zachęcenie go do wejścia do sklepu, punktu usługowego czy siedziby firmy. Warto poszukiwać alternatywy dla tradycyjnych rozwiązań, dzięki czemu przekaz stanie się jeszcze bardziej atrakcyjny. Nowoczesnym rozwiązaniem są modne trójwymiarowe litery podświetlane — zobacz, dlaczego warto się na nie zdecydować!

Czym jest litera 3D?

W dzisiejszych czasach, kiedy reklamy mijamy na każdym kroku, zwrócenie uwagi potencjalnego klienta staje się wyjątkowo trudnym zadaniem. Nie wystarczy zdecydować się na przygotowanie materiałów reklamowych — muszą to być materiały atrakcyjne wizualnie i świetnie widoczne.

Litera 3D z pewnością spełnia wymienione wyżej wymagania. To nowoczesna forma reklamy, dzięki swojej trójwymiarowości przyciągająca wzrok i posiadająca bogate walory estetyczne. Tego typu litery wycinane są w precyzyjny sposób z trwałego, odpornego na warunki zewnętrzne materiału. Są jednocześnie lekkie i stabilne, dostępne w wielu wymiarach (nawet do 2 metrów). Sprawdzają się doskonale zarówno w wersji wiszącej (mocowane na ścianie czy kasetonie), jak i stojącej (zazwyczaj wielkogabarytowe wolnostojące litery).

Nasza agencja reklamowa Optima 3D specjalizuje się w tworzeniu wysokiej jakości liter 3D z wytrzymałego i odpornego na różne warunki pogodowe styroduru. Oferujemy szeroki wybór kolorów, wykonanie niemal dowolnej czcionki i kilka rodzajów frontów do wyboru. Odwiedź naszą stronę i sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy!

Nowoczesne szyldy 3D — atrakcyjny wygląd i świetna widoczność

Nowoczesne szyldy 3D to ciekawa alternatywa dla tradycyjnych kasetonów. Zamiast zwykłego prostopadłościanu z nadrukowaną nazwą czy logo firmy możesz zdecydować się na kaseton z literami 3D lub same litery 3D mocowane bezpośrednio na ścianie, dachu czy w innym odpowiednim miejscu.

Szyldy trójwymiarowe to opcja dla przedsiębiorców ceniących sobie nowoczesność i pragnących podkreślić prestiż swojej marki. Znacząco zwiększają widoczność reklamy — przyciągają uwagę odbiorców i skutecznie wpisują się w strategię wizualną firmy.

Najlepszą widoczność zapewni trójwymiarowy szyld podświetlany. Dzięki niemu reklama będzie zauważalna o każdej porze dnia i nocy, nawet przy niesprzyjających warunkach zewnętrznych. Warto pamiętać, że szyld reklamowy podświetlany nie musi być drogi w eksploatacji. Wystarczy wybrać model automatycznie włączający i wyłączający podświetlenie przy określonych warunkach zewnętrznych lub o ustalonych godzinach.

Napisy 3D na ścianę — postaw na nowoczesny wystrój wnętrz

Litery 3D na ścianę mogą pełnić funkcję reklamy zewnętrznej, zastępując tradycyjne kasetony. Często jednak stosuje się je także wewnątrz budynku, gdzie okazują się nieocenionym elementem dekoracyjnym.

Ozdobne trójwymiarowe litery zawiesić można na ścianie w swoim mieszkaniu — sprawdzą się zwłaszcza we wnętrzach o nowoczesnym charakterze, wpisując się doskonale w modne minimalistyczne trendy. Często sięgają po nie także osoby zajmujące się profesjonalnie aranżacją różnego rodzaju przestrzeni — sklepów, wystaw, placówek edukacyjnych czy medycznych. Nie zawsze muszą być to stricte litery, czasami lepszym rozwiązaniem okazują się znaki graficzne 3D. Świetnym przykładem jest tu chociażby apteka, reklamująca się podświetlonym trójwymiarowym aptekarskim krzyżem.

Wielkogabarytowa litera 3D — sposób na udany event

Charakterystyczną funkcję pełnią w świecie nowoczesnej reklamy wielkogabarytowe litery 3D. Chociaż służyć mogą realizacji wielu różnych zadań, najczęściej wykorzystuje się je przy organizacji eventów, stanowią bowiem niezwykle atrakcyjną dekorację.

Duże, wolnostojące litery, a także znaki graficzne, sprawdzą się świetnie podczas tworzenia scenerii dla wesela, koncertu, konferencji czy imprez publicznych. Wystarczy wybrać rodzaj wykończenia perfekcyjnie dopasowany do konkretnej okazji — biorąc pod uwagę m.in. kolor, typ frontu i rodzaj czcionki.