fbpx

Oferty pracy:

To ludzie tworzą wartość firmy

Za naszą marką stoją ludzie, ich ambicja i kreatywność. Szukamy osób chętnych rozwoju, poznania nowych technologii oraz zmotywowanych do działania. Jeśli szukasz miejsca do rozwoju – dołącz do naszego zespołu .

Wyślij CV poprzez poniższy formularz lub na maila: rekrutacja@optimaprint.pl

Czekamy na Ciebie!

Obsługa zamówień/Grafik

Optimaprint Sp. z o.o. – jedna z największych agencji reklamowych w regionie, poszukuje pracownika na stanowisko:
Obsługa zamówień/Grafik.

Miejsce pracy: Nowy Sącz.

ZADANIA BIEŻĄCE:
– Obsługa zapytań przez telefon, mail, czat,
messenger
– Projektowanie reklam w programach
graficznych Corel, Photoshop.
– Zlecanie wykonanych projektów na produkcję
WYMAGANIA:
– Motywacja do pracy
– Punktualność
– Znajomość programów Corel oraz Photoshop (warunek konieczny)
– Prawo jazdy kat.B
– Mile widziana znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego.
OFERUJEMY:
– Atrakcyjne wynagrodzenie
– Premie roczną
– Premie uznaniowe
– Umowę o pracę
– Stałą pracę
– Szkolenie podstawowe
– Możliwość rozwoju
– Prace w miłym i zgranym zespole
– Pracę w nowym budynku (budowa hali i biura w trakcie realizacji)

Prosimy o przesłanie CV na podanego niżej maila lub poprzez przycisk – aplikuj. Wysyłając CV prosimy w tytule wiadomości wpisać: CV-GRAFIK KOMPUTEROWY + imię i nazwisko.
rekrutacja@optimaprint.pl

Montażysta

Optimaprint Sp. z o.o. – jedna z największych agencji reklamowych w regionie.

Poszukuje pracownika na stanowisko: Montażysta / Pracownik produkcji .

Zajmujemy się produkcją materiałów z branży reklamowej. Oferujemy klientom możliwość szerokiego wyboru produktów w jednym miejscu, dzięki zastosowaniu nowoczesnych maszyn. Firma posiada 14 maszyn do produkcji ciągle rozwijając się i poszerzając swoją ofertę.

Zadania bieżące:
Obsługa maszyn produkcyjnych takich jak:
– ploter wielkoformatowy,
– ploter laserowy,
– ploter frezujący CNC,
– giętarka liter.
Szkolimy z zakresu obsługi maszyn:
• Kontrolowanie jakości wytwarzanych produktów
• Obsługa komputera – wczytywanie projektów na maszyny
• Montaż reklam (oklejanie szyb, montaż liter podświetlanych, montaż banerów i tablic, itp.)

Wymagania:

– Obsługa komputera
– Mile widziana znajomość programu Corel oraz doświadczenie w branży reklamowej ( nie jest to warunek konieczny).Pracownik zostanie przeszkolony z obsługi maszyn.
Oferujemy:
– Umowę o prace
– Stałą prace
– Dopłaty do posiłków
– Odzież roboczą

Prosimy o przesłanie CV na podanego niżej maila lub poprzez przycisk – aplikuj. W tytule wiadomości wpisać: CV-Montażysta + imie i nazwisko.

    [multifile* file-424 filetypes:jpg|jpeg|png|gif|pdf|doc|docx|ppt|pptx|odt|avi|ogg|m4a|mov|mp3|mp4|mpg|wav|wmv|ai|eps|tif|cdr]