fbpx
litery xxl

Popularna forma reklamy, czyli litery 3D! Sprawdź, jak możesz wykorzystać je w swojej branży!

Litery 3D to wyjątkowa forma reklamy, ciesząca się w ostatnich latach rosnącą popularnością. Dzięki zastosowaniu nowoczesnych technologii i nietypowych rozwiązań możliwe jest stworzenie liter przestrzennych w wielu wymiarach, kształtach i kolorach, z najróżniejszych materiałów. Szeroka gama dostępnych opcji sprawia, że bez problemu znajdziesz litery perfekcyjnie dopasowane do potrzeb Twojej branży!

Czym są litery 3D?

Trójwymiarowe litery to nowoczesny rodzaj produktu reklamowego. Ich rosnąca popularność wyraźnie wskazuje, że doskonale trafiają w potrzeby współczesnego klienta, poszukującego alternatywnych rozwiązań w zakresie promocji. Warto jednak wiedzieć, że na zakup liter 3D decydują się często także klienci prywatni, zainteresowani ich funkcją dekoracyjną.

Litery 3D powstają dzięki wykorzystaniu nowoczesnych maszyn, umożliwiających precyzyjne wycinanie wzorów o różnych wymiarach. Najczęściej wykonywane są z takich materiałów jak styrodur, plexi czy dibond, zapewniających trwałość i atrakcyjny wygląd.

W naszej agencji reklamowej Optima 3D oferujemy wysokiej jakości litery 3D w wysokości od 5 cm nawet do 200 cm, o różnym rodzaju wykończenia i w szerokiej gamie kolorystycznej. Wieloletnie doświadczenie, profesjonalne podejście do każdego zlecenia i dostęp do najnowocześniejszego sprzętu stanowią gwarancję Twojej satysfakcji.

Litery podświetlane — alternatywa dla tradycyjnej reklamy

Litery 3D podświetlane stanowią doskonałą alternatywę dla tradycyjnych kasetonów czy szyldów reklamowych. Coraz częściej duże marki decydują się na umieszczenie ich na swojej siedzibie, wyznaczając nowe trendy w świecie reklamy.

Duże litery zamieszczone na ścianie budynku są widoczne z daleka, pełniąc jednocześnie funkcję informacyjną i reklamową. Oczywiście najlepszą widoczność, także w nocy, zapewniają litery podświetlane. Trójwymiarowa forma reklamy przyciąga wzrok i jest o wiele ciekawsza od jednowymiarowego napisu. Szeroki wybór czcionek, kolorów i rodzajów wykończenia liter pozwala na perfekcyjne dopasowanie napisu do strategii wizualnej marki, a tym samym na budowanie spójnego wizerunku.

Litery ozdobne 3D — wspaniała dekoracja Twojego domu

Litery trójwymiarowe nie zawsze pełnią funkcję reklamową. Bardzo chętnie sięgają po nie także osoby prywatne, poszukujące ciekawego i nowoczesnego sposobu na udekorowanie swojego domu czy mieszkania.

Litery 3D na ścianę to niezwykle modne rozwiązanie, często obecne w wielu magazynach czy na blogach o tematyce dekoracyjnej. Możesz zdecydować się na zawieszenie na ścianie pojedynczych liter lub stworzenie z nich całych napisów. Litery 3D można też z powodzeniem umieścić na półce, na podłodze, na szafce łazienkowej lub w każdym dowolnym miejscu. Pamiętaj jednak, by przy ich zamawianiu dopasować materiały i rodzaj wykończenia do planowanego zastosowania oraz stylu panującego w konkretnym wnętrzu.

Litery przestrzenne 3D na eventy

Kolejnym niezwykle ważnym zastosowaniem liter 3D jest wykorzystanie ich podczas organizacji różnego rodzaju eventów. Doskonale sprawdzą się jako modna dekoracja sali w trakcie konferencji, bankietów, szkoleń itp. Z pewnością duże, kolorowe litery przypadną do gustu dzieciakom podczas organizowanych dla nich zabaw, przyjęć, a także jako dekoracja placówki edukacyjnej.

Litery 3D, zwłaszcza te stojące i w dużych rozmiarach, bardzo często znajdują swoje zastosowanie podczas organizacji wesel. Pomagają w tworzeniu spersonalizowanej, romantycznej dekoracji, a do tego świetnie wyglądają na weselnych fotografiach.